SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

   

Testleronline.com'un Misyonu
Testleronline.com, üyelerine, bedava testler sağlayarak, bireylerin kendilerini ilk ve orta öğretim yıllarında derslerine, Fen Liseleri, Anadolu Liseleri ve ÖSS Sınavlarına hazırlamalarına yardım amacıyla kurulmuştur. Öğrencilerin yanısıra, öğretmenlerin ve eğitim kurumlarının da interneti en verimli biçimde kullanmalarına olanak sağlamak da misyonun bir parçası sayılabilir.

Diğer Hizmetler
Testleronline.com'un öğrencilere ve eğitimcilere ücretsiz hizmetlerinin yanı sıra; eğitim kurumlarına ve dileyen herkese ücreti karşılığında web alanı sağlamak, web sitesi tasarlamak, topluluklar oluşturmak ve yönetmek, dileyen kuruluşlara internet danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Hukuki Bildirim
Bu ücretsiz hizmeti kullanmaya başladığınız andan itibaren hukuki bildirimde yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Yönetim ve Eğitim Danışmanları
Testleronline.com, Murat Kemal ÜNSAL ve Mehmet Sait KARAÇORLU tarafından organize edilmiştir.

Bizimle Çalışma Şartları
Testleronline.com bütün öğretmen arkadaşları, resmi ve özel okulları, dershaneleri birlikte testler üretmeye, müfredata uygun dersler hazırlamaya, bunları ücretsiz olarak yayınlama yolu ile öğrenci ve diğer eğitimcilerle paylaşmaya buyur eder.

testleronline.com © 2001-2018
Murat Kemal ÜNSAL - M. Sait KARAÇORLU
online testler | iletişim | firma profili | telif hakkı | gizlilik | Hosting Destek Web Hosting