SİTEYE GİRİŞ İÇİN TIKLAYINIZ

   
Gizlilik Politikası

 

TestlerOnline.com, üyelerinin ve ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına riayet eder.

Genel gizlilik politikası şudur: Hiçbir ziyaretçiden siteye girdiği anda otomatik olarak kişisel bilgi toplanmaz. Otomatik olarak toplanan bilgiler arasında yalnızca belirli kişisel olmayan bilgiler vardır. Bunların arasında ziyaretçinin kullandığı tarayıcı program ve işletim sistemi gibi bilgiler bulunur. Bu verileri TestlerOnline.com, site yapısını iyileştirmek için kullanır.

E-posta adresi yalnızca TestlerOnline.com'un haberleşme ve bilgilendirme prosedürleri için kullanılır, ve bu bilgiler ancak üye olma aşamasına gelmiş ziyaretçiler kendi inisiyatifleri ile ilgili forma girdiğinde veritabanına kaydedilebilir.

TestlerOnline.com hiçbir suretle standart prosedürde toplanan, kendi kontrolündeki kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlara satmamayı garanti eder. Bunun yanında araştırma ehliyeti belgelenmiş her türlü adli soruşturma dahilinde TestlerOnline.com, kendisinden istenen bilgiyi elinde bulunduruyorsa ilgili makama sağlayabilir.

TestlerOnline.com' un sayfalarından birinde veya daha fazlasında, TestlerOnline.com harici internet sitelerine köprü (linkler) olabilir. TestlerOnline.com, kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi http://www.TestlerOnline.com/ ile başlamayan siteler TestlerOnline.com ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

testleronline.com © 2001-2018
Murat Kemal ÜNSAL - M. Sait KARAÇORLU
online testler | iletişim | firma profili | telif hakkı | gizlilik | Hosting Destek Web Hosting